Adviesraden aan zet voor het nieuwe meerjarenplan

De nieuwe adviesraden zijn gestart en de goesting is groot! De eerste opdracht ligt al klaar: een ambitienota voor het nieuwe meerjarenplan 2026-2031. Wil je ook meedenken? Schrijf je in voor de volgende overlegmomenten.

Welke thema’s vindt de adviesraad belangrijk? Welke beleidsacties worden verwacht? Met deze vragen gaan de adviesraden tijdens de maand april aan de slag. Het einddoel van dit denk- en overlegwerk is het aanduiden van een aantal échte prioriteiten.

Wil je ook meedenken over thema’s zoals welzijn, cultuur, sport, milieu, mobiliteit …? De nieuwe adviesraden gaan voor een open werking. Je kan dus op elk moment in- en uitstappen.

Samen sterker naar 2031

Op volgende overlegmomenten zijn de adviesraden aan zet voor het nieuwe meerjarenplan: 


Wil je meer weten over de adviesradenwerking, wie de nieuwe voorzitters zijn of je inschrijven voor een van de volgende overlegmomenten? Alle info vind je op tremelotroef.be/adviesraden.

Dit artikel werd gepubliceerd op 10 april 2025
Nieuwsoverzicht

Deel deze pagina

  • Adviesraden aan zet

Openingsuren en contact

Communicatie en participatie

adres
Veldonkstraat 13120 Tremelo
tel.
016 52 54 50
fax
016 52 54 09
e-mail

Richtlijnen bij jouw bezoek 

Gelieve volgende richtlijnen te volgen bij een bezoek aan de gemeentelijke diensten: